1999 yılında mutfak ekipmanları satış ve pazarlama ile başlayan Aksa Gastro sektörde adından çok söz ettirmektedir. Yılların tecrübesini gelişen teknoloji ile harmanlayan Aksa Gastro mutfak ekipmanlarında, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır.

2001 yılından sonra oluşturduğu pazar alanında çözüm ortaklarını arttıran daha dinamik ve daha gelişimci bir pazarlama sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler sunarak, size daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini ,kaliteden ödün vermeden koruyan Aksa Gastro, kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Aksa Gastro, alanında uzman pazarlama ekibi ile, uzun ve titiz çalışmalarıyla elde ettiği mutfak makinelerini ve ekipmanlarının, teknolojinin tüm imkan ve olanaklarını kullanarak pazarlamaktadır.​

Yurt içi pazarda bilinen ve tercih edilen markalar Aksa Gastro'da mevcuttur. Çağın getirdiği yenilikleri, müşterilerinin istekleri ile birleştirerek, kendini ve pazarlama stratejisini sürekli geliştirmektedir. Sektöre ilk adım attığı zaman, ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen Aksa Gastro, bugün ise geçmişte belirlediği hedeflere ulaşmış olmanın güveniyle, sektör liderliğini ele almış bir firma olmayı amaçlamaktadır.

Aksa Gastro imzasıyla sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yaşatacaktır. Aksa Gastro ailesi, insana, topluma ve çevreye saygılı, yenilikçi bir kalite politikası benimsemiştir. Aksa Gastro, müşterilerini gelecekte de dostu olarak görmeyi temenni etmektedir. Aksa Gastro ailesi olarak, bize duyduğunuz güveni korumayı yaptığımız yatırımların en büyüğü olarak görüyoruz.